W Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 6-9 luty 2020 roku w Katowicach, odbędzie się 5 edycja największego wydarzenia z branży nieruchomości, architektury, wzornictwa i wnętrz – 4 Design Days! Firma Zwaka Glass serdecznie zaprasza do uczestnictwa w targach!
Podczas 4 Design Days dowiesz się co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie, sprawdzisz co nowego pojawi się na rynku, a także przedyskutujesz nowatorskie pomysły i zaczerpniesz motywacji do działań od najlepszych! Już dziś sprawdź program eventu i dowiedz się co ciekawego czeka na Ciebie podczas 4 Design Days!

UCZESTNICTWO W DYSKUSJACH

W czasie targów weźmiesz udział w interesujących dyskusjach z najlepszymi architektami, projektantami i producentami.

INSPIRACJA

4 Design Days zainspirują Cię swoimi pomysłami i przykładami rozwiązań. Otrzymasz motywację na start i nabierzesz śmiałości do własnych, nowych projektów.

CENNE ZNAJOMOŚCI

W czasie 4 Design Days poznasz ciekawe osoby i nawiążesz znajomości z interesującymi ludźmi z Twojej branży!

V edycja 4 Design Days w Katowicach to zupełnie nowa formuła wydarzenia. Uczestnikami czterodniowej konferencji będzie blisko 10 tys. gości biznesowych – architektów, projektantów, inwestorów oraz deweloperów. Pojawią się również przedstawiciele władz samorządowych, odpowiedzialni za planowanie urbanizacji miast. Na różnych panelach zostaną poruszone tematy stanowiące urbanistyczne wyzwania w XXI wieku, zagadnienia smart cities, miejskich farm i pasiek oraz zielone dachy, będące gorącym trendem w projektowaniu biurowców i centrów handlowych.

Ważnym punktem programu targów będą konferencje prowadzone przez znanych architektów oraz projektantów z Polski i zagranicy pod hasłem Start Architects oraz Designer 2.0, podczas których zostaną omówione trendy na nadchodzący rok. 4 Design Days to również przestrzeń dla studentów wyróżnianych w międzynarodowych konkursach.

Kluczowym momentem 4 Design Days będzie kolejna edycja SILESIA BAZAAR Diznajn, czyli targów niezależnego designu, a jednym z uczestników będzie Zwaka Glass – zapraszamy na stoisko numer 63!