W Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 24-27 stycznia 2019 roku w Katowicach, odbędzie się 4 edycja największego wydarzenia z branży nieruchomości, architektury, wzornictwa i wnętrz – 4 Design Days! Firma Zwaka Glass serdecznie zaprasza do uczestnictwa w targach!
Podczas 4 Design Days dowiesz się co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie, sprawdzisz co nowego pojawi się na rynku, a także przedyskutujesz nowatorskie pomysły i zaczerpniesz motywacji do działań od najlepszych! Już dziś sprawdź program eventu i dowiedz się co ciekawego czeka na Ciebie podczas 4 Design Days!

UCZESTNICTWO W DYSKUSJACH

W czasie targów weźmiesz udział w interesujących dyskusjach z najlepszymi architektami, projektantami i producentami.

INSPIRACJA

4 Design Days zainspirują Cię swoimi pomysłami i przykładami rozwiązań. Otrzymasz motywację na start i nabierzesz śmiałości do własnych, nowych projektów.

CENNE ZNAJOMOŚCI

W czasie 4 Design Days poznasz ciekawe osoby i nawiążesz znajomości z interesującymi ludźmi z Twojej branży!

W programie 4 Design Days znajdziecie mnóstwo cennych i interesujących eventów jak na przykład sesje dyskusyjne, prezentacje mówiące o zrównoważonych rozwiązaniach w architekturze i projektowaniu. Odbywać się będą różnorakie debaty, targi, wystawy, ciekawe warsztaty, spotkania z projektantami, a także gale finałowe konkursów Property Design Awards, Housemarket Silesia Award i Meble Plus.

Podczas 4 Design Days na różnych panelach poruszane będą takie tematy jak: miasta przyszłości, urbanistyczne wyzwania XXI wieku, murale – miejskie dzieła sztuki, detale, które zmieniają otoczenie, miejskie farmy i pasieki, wielkie projekty za małe pieniądze czy zielone dachy – boom, który nie omija biurowców i centrów handlowych. W trakcie trwania targów, na konferencjach poruszane będą także kwestie: kształtowania młodych artystów i designerów w Polsce, tworzenia mebli kreatywnych, końca cywilizacji jednorazowego użytku, budowania konkurencyjności przedsiębiorstw i wiele innych interesujących tematów.

Kluczowym momentem programu 4 Design Days będzie kolejna edycja SILESIA BAZAAR Dizajn, czyli targi niezależnego polskiego designu. Zwaka Glass będzie brała w nich czynny udział! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia i aktywne uczestnictwo w 4 Design Days!