Okładziny ścienne

Project Info

Project Description

Nowatorskim rozwiązaniem są okładziny ścienne stosowane w kuchni, jako wypełnienie między meblowe. Szkło do wnęk kuchennych dostępne jest według pełnego asortymentu szkła ESG (hartowanego), ESG emaliowanego według palety koloru RAL – szkło jednostronnie pokryte emalią nieprzezierne, szkła lakobel, szkła Float lub ESG Float oklejonego folią według palety koloru RAL, oraz szkła z gafiką.

Okładziny szklane emaliowane wg palety RAL

Montowane na mocowaniach punktowych płaskich średnicy 13mm, 18mm, 22mm w kolorze chrom polerowany, mocowaniach punktowych płaskich średnicy 20mm wykonywanych ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Drugim sposobem stosowanym w przypadku szkła ESG emaliowanego, szkła Lacobel, szkła z grafiką jest przyklejenie okładzin do ściany na stałe na specjalny klej montażowy.
Walorem w zastosowaniu okładzin ściennych ze szkła jest zapewnienie łatwości w utrzymaniu czystości tak niezbędnej w kuchni. Rozwiązanie takie umożliwia dopasowanie kształtu i wielkości szkła, wykonania wycięć np. na gniazdka elektryczne, odporność na temperaturę przy kuchenkach, możliwość dopasowania okładzin do kuchni wykonywanej na wymiar.

Okładziny szklane z grafiką

Szkło z grafiką wykonujemy w następujących formatach:

  • nadruk na szkle pojedynczym hartowanym z drukiem bezpośrednio na szkle,
  • nadruk na szkle podwójnym hartowanym z drukiem do wewnątrz laminatu jednostronnie lub dwustronnie (odbicie lustrzane).

Wszystkie wzory graficzne poddawane są obróbce celem idealnego ich dopasowania do wymiarów i oczekiwań odbiorcy. Nasz grafik dostosowuje kolory i wymiar zdjęcia do każdego zlecenia indywidualnie  według wskazówek klienta. Wykorzystywane przez nas zdjęcia są najwyższej jakości dlatego nawet na bardzo dużych formatach są ostre i bez poszarpanych krawędzi.

Technika wykorzystywana przez nas do produkcji tego szkła pozwala również na wykorzystaniu szkła hartowanego we wszystkich  trzech wariantach. W celu wybrania interesującego wzoru prosimy o korzystanie ze strony www.fotolia.com
I przesłanie numeru wybranego zdjęcia na nasz adres e-mail.

6 5 7 4 1

Kolorowanie szkła techniką foliowania

Zajmujemy się produkcją szkła kolorowego techniką foliowania lewej płaszczyzny formatki. Tym sposobem osiągamy efekt podobny do popularnego lacobel. Przewagą naszej techniki jest przede wszystkim ogromna gama barw szkła kolorowego(wszystkie kolory występują w połysku i w macie), które jesteśmy w stanie wyprodukować oraz znacznie niższa cena niż w przypadku lacobel.  Jest możliwość wykonania szkła kolorowego o różnych grubościach i dodatkowo hartowanego.

Maksymalny wymiar dla jednej formatki to 125cm x 320cm na zamówienie i w standardzie 99cm x 320cm.

OKŁADZINY ŚCIENNE DLA CIEBIE

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, nasi doradcy pomogą dopasują dla Ciebie indywidualną ofertę i pomogą w doborze okładziny.
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE